Korres Mint Tea felfrissítő tusfürdő gél 250 ml
| Elérhetőség | Raktáron ✅ |
|---|---|
| Értékelés | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | Health Beauty Personal Care Cosmetics Bath Body Body Wash |
| Gyártó | Korres |
| Eladó | Notino.hu |
| Ajánljuk | Body Wash Korres |
Árkategória:
Biztonságos vásárlás! 14 nap elállási idő!
Gyors házhozszállítás egy napon belül!
Biztonságos fizetés online bankkártyával!
Termékleírás
Korres Mint Tea felfrissítő tusfürdő gél 250 mla következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.
Az Árukereső.hu-n megvásárolható ajánlataink
|
|
Body Wash
Korres Mint Tea felfrissítő tusfürdő gél 250 ml |
2 970 Ft |
Teljes Korres Mint Tea felfrissítő tusfürdő gél 250 ml termékleírás
Korres Mint Tea, 250 ml, Tusfürdők nőknek, A kényeztető Korres Mint Tea tusfürdő gél elengedhetetlenül hozzátartozik a mindennapi higiéniához. Gyengéden, mégis kímélően tisztítja és hidratálja a bőrt a teljes testfelületen. Tulajdonságok: lemossa a bőrt és eltávolítja a szennyeződéseket mérsékli a bőr feszültségét és védi az irritációtól táplálja és ápolja a bőrt lágyítja és elasztikusabbá teszi a bőrt helyreállítja a bőr komfortérzetét Használata: Zuhanyozás vagy fürdés során alkalmazza. Vigye fel a teljes testfelületre, majd öblítse le meleg vízzel. Mindennapi használatra alkalmas.
A Notino.hu webáruházban a body wash kategóriából a Korres Mint Tea felfrissítő tusfürdő gél 250 ml) terméket 2 970 Ft-os áron vásárolhatod meg.
Paraméterek
| Elérhetőség |
Raktáron |
|---|---|
| Értékelés |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória |
Health Beauty, Personal Care, Cosmetics, Bath Body, Body Wash, |
| Gyártó | |
| Eladó | |
| Ár |
2 970 Ft |
| EAN |
5203069094668 |
Gyakran ismételt kérdések a Korres Mint Tea felfrissítő tusfürdő gél 250 ml kapcsolatban
❓ Mennyibe kerül a Korres Mint Tea felfrissítő tusfürdő gél 250 ml?
A Korres Mint Tea felfrissítő tusfürdő gél 250 ml terméket 2 970Ft-tól vásárolhatod meg a Notino.hu webáruházban.
❓ Hol lehet vásárolni a Korres Mint Tea felfrissítő tusfürdő gél 250 ml terméket?
A Korres Mint Tea felfrissítő tusfürdő gél 250 ml terméket például a Notino.hu webáruházban vásárolhatja meg.
❓ A Korres Mint Tea felfrissítő tusfürdő gél 250 ml raktáron van?
Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Korres Mint Tea felfrissítő tusfürdő gél 250 ml Megnézheted a Notino.hu oldalon.
❓ Mi a Korres Mint Tea felfrissítő tusfürdő gél 250 mlEAN kódja?
A Korres Mint Tea felfrissítő tusfürdő gél 250 ml termék EAN kódja: 5203069094668
Még több terméket keresél a korres gyártótól?
Katalógusunkban az korres márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb korres termékeinek kínálatát.