Mauritius Rom Club Sherry Spiced 40% 0,7L
| Elérhetőség | Raktáron ✅ |
|---|---|
| Értékelés | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | Rum |
| Gyártó | Litchquor Ltd |
| Eladó | Drinkcentrum.hu |
| Ajánljuk | Rum Litchquor Ltd |
Árkategória:
Biztonságos vásárlás! 14 nap elállási idő!
Gyors házhozszállítás egy napon belül!
Biztonságos fizetés online bankkártyával!
Termékleírás
Mauritius Rom Club Sherry Spiced 40% 0,7La következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.
Az Árukereső.hu-n megvásárolható ajánlataink
|
|
Rum
Mauritius Rom Club Sherry Spiced 40% 0,7L |
11 400 Ft |
Teljes Mauritius Rom Club Sherry Spiced 40% 0,7L termékleírás
Mauritiusról származó prémium minőségű sötét rum, amelyet csak a legkiválóbb rumokból kevernek. A sherry hordóban érlelt, utánozhatatlan ízét és illatát adó, erős, mégis lágy rum. A mandula és a maraschino cseresznye jegyei elég könnyen azonosíthatók. Melasz, csokoládé, dió és vanília a Mauritius Sherry Spiced jellegzetes utóízei. A rum lecsengése közepesen hosszú. Ideális kortyolásra vagy koktélok részeként, és ezüstérmet nyert a 2017-es Nemzetközi Bor- és Szeszesital Versenyen.
A Drinkcentrum.hu webáruházban a rum kategóriából a Mauritius Rom Club Sherry Spiced 40% 0,7L) terméket 11 400 Ft-os áron vásárolhatod meg.
Paraméterek
| Elérhetőség |
Raktáron |
|---|---|
| Értékelés |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória |
Rum, |
| Gyártó | |
| Eladó | |
| Ár |
11 400 Ft |
| EAN |
6091313665714 |
Gyakran ismételt kérdések a Mauritius Rom Club Sherry Spiced 40% 0,7L kapcsolatban
❓ Mennyibe kerül a Mauritius Rom Club Sherry Spiced 40% 0,7L?
A Mauritius Rom Club Sherry Spiced 40% 0,7L terméket 11 400Ft-tól vásárolhatod meg a Drinkcentrum.hu webáruházban.
❓ Hol lehet vásárolni a Mauritius Rom Club Sherry Spiced 40% 0,7L terméket?
A Mauritius Rom Club Sherry Spiced 40% 0,7L terméket például a Drinkcentrum.hu webáruházban vásárolhatja meg.
❓ A Mauritius Rom Club Sherry Spiced 40% 0,7L raktáron van?
Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Mauritius Rom Club Sherry Spiced 40% 0,7L Megnézheted a Drinkcentrum.hu oldalon.
❓ Mi a Mauritius Rom Club Sherry Spiced 40% 0,7LEAN kódja?
A Mauritius Rom Club Sherry Spiced 40% 0,7L termék EAN kódja: 6091313665714
Még több terméket keresél a litchquor ltd gyártótól?
Katalógusunkban az litchquor ltd márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb litchquor ltd termékeinek kínálatát.