Scholl Fresh Step dezodor lábakra 150 ml
| Elérhetőség | Raktáron ✅ |
|---|---|
| Értékelés | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | Health Beauty Personal Care Deodorant Anti Perspirant |
| Gyártó | Scholl |
| Eladó | Notino.hu |
| Ajánljuk | Deodorant Anti Perspirant Scholl |
Árkategória:
Biztonságos vásárlás! 14 nap elállási idő!
Gyors házhozszállítás egy napon belül!
Biztonságos fizetés online bankkártyával!
Termékleírás
Scholl Fresh Step dezodor lábakra 150 mla következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.
Az Árukereső.hu-n megvásárolható ajánlataink
|
|
Deodorant Anti Perspirant
Scholl Fresh Step dezodor lábakra 150 ml |
2 660 Ft |
Teljes Scholl Fresh Step dezodor lábakra 150 ml termékleírás
Scholl Fresh Step, 150 ml, Dezodorok és izzadásgátlók férfiaknak, A minőségi Scholl Fresh Step lábspray enyhíti a kellemetlen lábszagot és a túlzott izzadás egyéb negatív következményeit. Tulajdonságok: kellemes illatú praktikus és higiénikus alkalmazás megelőzni a lábszag keletkezését
A Notino.hu webáruházban a deodorant anti perspirant kategóriából a Scholl Fresh Step dezodor lábakra 150 ml) terméket 2 660 Ft-os áron vásárolhatod meg.
Paraméterek
| Elérhetőség |
Raktáron |
|---|---|
| Értékelés |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | |
| Gyártó | |
| Eladó | |
| Ár |
2 660 Ft |
| EAN |
5038483178539 |
Gyakran ismételt kérdések a Scholl Fresh Step dezodor lábakra 150 ml kapcsolatban
❓ Mennyibe kerül a Scholl Fresh Step dezodor lábakra 150 ml?
A Scholl Fresh Step dezodor lábakra 150 ml terméket 2 660Ft-tól vásárolhatod meg a Notino.hu webáruházban.
❓ Hol lehet vásárolni a Scholl Fresh Step dezodor lábakra 150 ml terméket?
A Scholl Fresh Step dezodor lábakra 150 ml terméket például a Notino.hu webáruházban vásárolhatja meg.
❓ A Scholl Fresh Step dezodor lábakra 150 ml raktáron van?
Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Scholl Fresh Step dezodor lábakra 150 ml Megnézheted a Notino.hu oldalon.
❓ Mi a Scholl Fresh Step dezodor lábakra 150 mlEAN kódja?
A Scholl Fresh Step dezodor lábakra 150 ml termék EAN kódja: 5038483178539
Még több terméket keresél a scholl gyártótól?
Katalógusunkban az scholl márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb scholl termékeinek kínálatát.