Spark Duo LED mennyezeti spotlámpa



Elérhetőség Raktáron ✅
Értékelés ⭐⭐⭐⭐⭐
Kategória spotlámpák
Eladó biano.hu

Árkategória:


Biztonságos vásárlás! 14 nap elállási idő!

Gyors házhozszállítás egy napon belül!

Biztonságos fizetés online bankkártyával!


Termékleírás

Spark Duo LED mennyezeti spotlámpaa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Az Árukereső.hu-n megvásárolható ajánlataink

Spark Duo LED mennyezeti spotlámpa
spotlámpák

Spark Duo LED mennyezeti spotlámpa

28 290 Ft

Teljes Spark Duo LED mennyezeti spotlámpa termékleírás

TK Lighting Spark Duo LED modern stílusú, fémből készült, fekete színű mennyezeti spotlámpa. IP20 védelemmel rendelkezik, azaz védett a közepes méretű, 12,5 mm-nél nagyobb szilárd testek ellen. Vízvédelemmel nem rendelkezik. Színhőmérséklete 3000K, meleg fehér fényű beépített LED-es fényforrást tartalmaz, mely nem cserélhető. Fényereje 1263 lumen. Garanciális idő 2 év. Fali lámpaként is alkalmazható. A termék alkalmas folyosók megvilágítására is. A TK Lighting az alapanyagok kiválasztásánál kiemelt hangsúlyt fektet a környezetvédelemre. Elsősorban textil és üveg burás lámpákat készít, de előnyben részesíti a fa és fém alapanyagokat is. A fa lámpák gyártásához tanúsított NFC forrásból származó fát alkalmaz. Lámpaernyői természetes lenből, jutából és rafiából készülnek, melyek nemcsak a termékek magas minőségét biztosítják, de előállítási folyamatuk sem terheli a környezetet. A lámpák újrahasznosított dobozán túl a csomagolásához is egy környezetbarát, biológiailag lebomló anyagot használ.

A biano.hu webáruházban a spotlámpák kategóriából a Spark Duo LED mennyezeti spotlámpa) terméket 28 290 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Paraméterek


Elérhetőség

Raktáron

Értékelés

⭐⭐⭐⭐⭐

Kategória

spotlámpák,

Ár

28 290 Ft

gyártó

TK Lighting

Dostupnost

Skladem

Gyakran ismételt kérdések a Spark Duo LED mennyezeti spotlámpa kapcsolatban


❓ Mennyibe kerül a Spark Duo LED mennyezeti spotlámpa?

A Spark Duo LED mennyezeti spotlámpa terméket 28 290Ft-tól vásárolhatod meg a biano.hu webáruházban.


❓ Hol lehet vásárolni a Spark Duo LED mennyezeti spotlámpa terméket?

A Spark Duo LED mennyezeti spotlámpa terméket például a biano.hu webáruházban vásárolhatja meg.


❓ A Spark Duo LED mennyezeti spotlámpa raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Spark Duo LED mennyezeti spotlámpa Megnézheted a biano.hu oldalon.



További termékek a kategóriából